САИГРАЧИ, СРБИН И ПОРTУГАЛАЦ У КЛИНЧУ: Матић гурнуо Фернандеша и показао му ко је газда у Манчестеру (ВИДЕО)

24. 12. 2020. у 09:55

ФУДБАЛЕРИ Манчестер јунајтеда пласирали су се у полуфинале Лига купа, након што су са 2:0 победили на гостовању екипу Евертона.

Јунајтед је повео голом Уругвајца Едисона Каванија у 88. минуту, а коначан резултат меча поставио је Ентони Марсијал голом у шестом минуту судијске надоканде времена.

Ипак та утакмица је обиловала скандалима и "ђаволи" не излазе потпуно задовољни из ње. Иако је дао гол, Кавани је имао сукоб са играчем противничког тима због кога га можда чека суспензија.

То ипак није најгора вест за Јунајтед, пошто је Немања Матић имао сукоб са саиграчем Бруном Фернандешом.

Није познато због чега је Матић изгубио живце и потом одгурнуо Португалца, након што му је претходно рекао да ућути, али јесте то да Фернандеш има помало дугачак језик и да воли да суфлира током утакмице још откако је дошао у клуб у јануару.

Сетите се само средине августа и финиша прошлогодишње Лиге Европе, када је имао жесток вербални дуел са Виктором Линделфом који га је, после краткотрајне расправе, "отерао" уз посвку.

Што се тиче Матића и Бруна, све се завршило на том одгуривању - а обојица су одиграла свих 90 минута меча.

- Веома сам срећан због партије коју су сви у тиму прожили. Били смо мало фрустритани што у првих 15-20 минута нисмо користили своје шансе, требало је да водимо на полувремену, али је најважније да смо контриолисали игру што није лако на "Гудисону" - рекао је Матић после меча.