РЕАЛ НАСТАВИО СЕРИЈУ ПОБЕДА: "Краљевићи" у другом полувремену сломили Гранаду, Јовић меч гледао са клупе (ВИДЕО)

23. 12. 2020. у 22:12

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида наставили су са победама, пошто су на свом терену савладали Гранаду са 2:0 у 15. колу Примере и дошли до петог везаног тријумфа у тамошњем шампионату.

РЕАЛ НАСТАВИО СЕРИЈУ ПОБЕДА: Краљевићи у другом полувремену сломили Гранаду, Јовић меч гледао са клупе (ВИДЕО)

Мучио се "краљевски клуб" сруши отпор Гранаде, али на крају је успео то да уради, иако су гости показали да су озбиљна екипа.

Бразилац Каземиро је довео Реал до предности у 57. минуту и то му је био трећи погодак у последњих месец дана.

Тријумф актуелног шампиона Шпаније потврдио је сјајни Карим Бензема голом у трећем минуту надокнаде времена. То је Французу био осми погодак у Примери и налази се на челу листа стрелаца заједно са Јагом Аспасом (Селта) и Ђерардом Мореном (Виљареал).

Треба напоменути да је српски репрезентатиавц Лука Јовић овај меч гледао са клупе за резерве.

Реал се налази на другом месту на табели са 32 бода колико има и водећи Атлетико, с тим да "јорганџије" имају два меча мање, док је Гранада седма и освојила је 21 бод.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45