НЕМАЧКИ КУП: Хофенхајм испао од друголигаша, Лајпциг сигуран, победа Шалкеа која се "не рачуна"

22. 12. 2020. у 21:44

ФУДБАЛЕРИ Гројтер Фирта изненадили су Хофенхајм и пласирали се у осмину финала немачког ДФБ купа после бољег ивођења пенала. У регуларном току било је 2:2.

НЕМАЧКИ КУП: Хофенхајм испао од друголигаша, Лајпциг сигуран, победа Шалкеа која се не рачуна

Бундеслигаш и противник Звезде у групној фази Лиге Европе добро је почео против екипе из Цвајте - крамарић је у 13. минуту постигао први гол на мечу. Међутим, само седам минтуа касније, Баварци су изједначили преко Ернста, а Мајерхофер је преокренуо резултат.

Акпогума је у 49. минуту поравнао на 2:2, али пенал-рулет је стао на Гројтерово зелено-бело, иако је друголигаш могао до победе и у регулрном току али је у 94. минуту промашио пенал.

Шалке 29 мечева у лиги нема победу, али у Купу некако гурају. Tim iz Gelzenkirhena је славио головима Serdara и двоструког стрелца Ramanа. Почасни погодак за домаћина дело је Рајхарта.

Келн је остварио минималну победу против Оснабрика, а Лајпциг је био убедљив на гостовању Аугзбургу.

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ! Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије престала да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

"РЕЋИ ЋУ ВАМ У ПОВЕРЕЊУ!" Реакција руских челника након што је у Београду химна Русије "престала" да се интонира током доделе медаља (ВИДЕО)

Русија је ових дана прилично поносна на оно што се десило на Европском првенству у боксу чији је домаћин била Србија. Истина, суочили су се Руси са два проблема у српској престоници, али - далеко од тога да су љути.

29. 04. 2024. у 13:13