МЕКТОМИНЕЈ ЋЕ ЗАУВЕК ПАМТИТИ ОВАЈ ДАН: Фудбалер Манчестер јунајтеда ушао у историју Премијер лигу (ВИДЕО)

20. 12. 2020. у 18:37

ФУДБАЛЕРИ Манчестер јунајтеда воде против Лидса после првог полувремена са 4:1, а прва два гола за "црвене ђаволе" постигао је Скот Мектоминеј, која ће заувек памтити.

Везиста клуба са "Олд Трафорда" је ушао у историју Премијер лиге.

Наиме, репрезентативац Шкотске је постао први играч у највалитетнијем рангу енглеског фудбала који је постигао два поготка у уводна три минута утакмице.

Мектоминеј се најпре у стрелце уписао после нешто више од једног минута игре после асистенције Бруна Фернандеша, да би потом у размаку од 45 секунди успео још једном да погоди мрежу ривала након додавања Антонија Марсијала.

Трећи и четврти гол за Јунајтед постигли су Бруно Фернандеш и Виктор Линделеф, док је једини погодак за Лидс био дело Лијама Купера.

Голове Скота Мектоминеја погледајте ОВДЕ и ОВДЕ.