ЗЛАТАН: Кинг Конг? Уништио бих га!
ШВЕДСКИ фудбалер Златан Ибрахимовић дао је занимљив интервју за сајт УЕФА.
EPA-EFE/MATTEO BAZZI
Говорио је о Буфону, поредио себе са Бенџамином Батоном, али најзанимљивији део је био одговор на питање ко је јачи, Златан или Кинг Конг.
- Уништио бих Кинг Конга. Сигуран сам у то. Упоређујем се са лавом, али лакше је припитомити лава него припитомити Златана. Не можете ме припитомити, ја сам потпуно друга животиња - рекао је Ибра.
Као основну тајну његовог успеха, Швеђанин истиче менталитет:
- Чујем да неки спортисти у Сједињеним Државама троше милионе долара годишње да би остали у форми. Не трошим ни један долар. Тајна није у новцу, већ у глави. Тајна је у менталитету и он је бесплатан - рекао је Швеђанин.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо. Најпре директно, а овог викенда и посредно.
23. 05. 2026. у 20:00
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (1)