БРУКА ЈУВЕНТУСА: Мората промашио Зицер, Роналдо пенал, бод иде у Бергамо (ВИДЕО)

16. 12. 2020. у 20:18

ФУДБАЛЕРИ Јувентуса ремизирали су са Аталантом (1:1) у дербију 12. кола Серије А.

Добро је почело по домаћина. Шутирао је Кристијано Роналдо и припретио већ у петом минуту, али је високо изнад гола завршио његов покушај.

Komičan i pomalo tragičan trenutak u 12. minutu meča. Veston Mekeni je presekao pas Atalante, povukao je kontru, a Morata je dobio pas posle kog je na 15 metara izašao sam ispred golmana gostiju Pjerluiđija Golinija.

У 29. минуту Федерико Киеза је примио одличну лопту, распалио ка голу ривала, а лопта која је завршила под пречку била је неухватљива за Голинија.

Ремо Фаулер је распалио у 57. минуту, а лопта се о пречку одбила у гол за изједначење.

Само четири минута касније пенал за бело-црне. Пиерлуиђи Голини је погодио страну у коју ће шутирати Роналдо, те му је ухватио лопту.

Седам минута пре краја шутирао је Алехандро Гомез, али је голман Јувеа добро реаговао.