ПУЧЕ ПЕТАРДА: Потоп Локомотиве против Краснодара

13. 12. 2020. у 16:48

ПРАВУ катастрофу доживео је Марко Николић на гостовању његове Локомотиве Краснодару - 5:0.

ПУЧЕ ПЕТАРДА:  Потоп Локомотиве против Краснодара

Пораз од директног конкурента за висок пласман ће утицати на Локомотиву у борби за место у Лиги шампиона наредне године.

Био је ово најтежи пораз локомотиве од распада Совјетског савеза.

Краснодар је повео у петом минуту преко Клесона, да би затим Берг до краја полувремена постигао још један гол, што је био први од три гола на мечу.

У другом делу игре поново је Берг у 75. минуту донео 3:0, да би четврти гол постигао Сулејманов у 80. минуту. Берг је хет трик заокружио голом у 85. минуту, и тако нанео Московљанима тежак пораз.

После овог кола Локомотива је седма са 27 бодова, док је Краснодар позицију ниже са једним бодом мање.

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44