ЗА МАЛОГ ОЛИВЕРА: ФК Миљаковац на лицитацији продаје опрему, умешао се и ТСЦ (ФОТО)
Оливер је рођен као здрава беба. Након месец дана, када су га одвели на прву вакцину, доктор је приметио да нес̌то није у реду са дететом.
ФОТО: ФК Миљаковац
Након месец дана хоспитализације и бројних испитивања, успостављена је дијагноза. Речено је да Оливер болује од смртоносне неуромишићне болести – Спинална мишићна атрофија, тип 1.
Оливеру су неопходна средства за лечење у иностранству, за генетску терапију, медикаменте и медицински потрошни материјал, физикалне терапије, рехабилитације, као и за путне трошкове и трошкове смештаја.
Акцији прикупљања помоћи прикључио се и ФК Миљаковац, на лицитацији су јединствени шал и капа новог клуба на фудбалској мапи Србије, а тренутна цена коју је достигла је 12.000 динара.
Занимљиво је да се акцији прикључио и ТСЦ који је понудио 5000 динара. Акција траје вечерас до 21 час, тако да још увек имате времена да се укључите...
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ТЕРЗИЋ СЕДА НА КЛУПУ ДОРТМУНДА: Фавр добио отказ после бламаже од Штутгарта
13. 12. 2020. у 14:39
НЕМАЦ НЕЗАДОВОЉАН У ТОРИНУ: Кедира жели у јануару да оде из Јувентуса
13. 12. 2020. у 13:54
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)