СЕРИЈА А: Миленковић донео бод Фиорентини у дубокој надокнади (ВИДЕО)

07. 12. 2020. у 23:03

ФУДБАЛЕРИ Фиорентине одиграли су нерешено 1:1 на свом терену са Ђеновом у 10. колу Серије А, а реми домаћем тиму донео је српски репрезентативац Никола Миленковић.

Био је тим Ћезареа Пранделија бољи ривал, то показује и однос у ударцима ка голу - 16:3, али ни то није довољно да се дође до тријумфа, шта више "виола" се у осмом минуту надокнаде извукла и избегла пораз.

У првих 45 минута није било голова. Очекивало се да ће се у наставку мреже трести и то се десило два пута.

Гости су повели у 89. минуту преко хрватског фудбалера Марка Пјаце и када су мислили да ће три бода однети кући у томе их је спречио Миленковић.

Популарни "Блеки" се најбоље снашао у гужви пред голом који је чувао Палеари и тако донео бод свом тиму.

Фиорентина сада има девет бодова и налази се на 17. месту на табели, док је Ђенова на 19. позицији са шест.