МАРАДОНИНА СЕСТРА ЉУТА НА ЕЛ ПИБЕОВЕ ЋЕРКЕ: Говориле су да сам наплаћивала да будем уз брата, а никада га нису посећивале (ВИДЕО)
Ана Марадона, сестра недавно преминулог Дијега Арманда Марадоне одлучила је да реагује на оптужбе његових ћерки Далме (34) и Ђанине (31) да га је искориштавала док се бринула о њему.
Фото: EPA-EFE/Demian Alday Estevez
- Говоре да сам наплаћивала да будем уз брата и заиста не знам откуд им то? Нека слободно провере да ли ми је ишта дао. Да је тако, не бих имала дугова, не бих имала никакве трошкове. Све то могу потврдити - рекла је Ана - Моја деца, као ни деца мојих сестара нису живела на Дијегов рачун. Апсолутно нико. Био је великодушан, давао нам је понекад нешто, али ништа више од тога. Нисмо зависили никад од њега.
Затим је изнела оптужбе на рачун његових ћерки.
- Њега су кћерке напустиле. Када су дошле да га посјете? Никад, никад, запатите то. Оне без њега не би биле ништа због начина на који су живеле. Пустите га да почива у миру - рекла је Ана за аргетинске медије.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ГРЕШНИ АРГЕНТИНАЦ ТРАЖИ ОПРОСТ: Радио сам код Марадониног оца, он је мој идол
30. 11. 2020. у 18:09
ДИЈЕГО СЕ УМОРИО ОД МАРАДОНЕ: Избацио доктора из куће, умро бесан и тужан
29. 11. 2020. у 14:27
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?
Најновије вести из тениса су шокантне.
23. 02. 2026. у 15:18
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)