НАВИЈАЧИ НЕМАЈУ МЕРУ: Запалили му улазна врата док су деца спавала у стану (ВИДЕО)
ДРАМАТИЧНО вече проживела је породица некадашњег фудбалера Спала.
ФОТО: Принтскрин
Тридесетпетогодишњи Федерико Ђентиле близу је одласка из клуба након непријатности која му се догодила у току претходне ноћи.
Капитену Фође су ултраси тог клуба подментули пожар испред улаза у стан. Највероватније користећи пиротехничка средства испред улазних врата од којих су она споља изгорела.
Ноћну мору је преживела породица овог фудбалера. Дим је продирао у стан, а у том тренутку су поред Ђентилеа и његове супруге у стану налазило двоје деце.
Препоручујемо
БЕРНД ШУСТЕР: Барселона је уништила Марадону! Радили су му страшне ствари
02. 12. 2020. у 19:02
НАМЕШТЕН МЕЧ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Оптужбе из Милана запањиле фудбалски свет!
02. 12. 2020. у 18:13
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)