АНЋЕЛОТИЈЕВЕ СУЗЕ И 40 УДАРАЦА НА ГОЛ: Дирљиве сцене на Гудисону, Лидс носи кући три поена

28. 11. 2020. у 21:08

ФУДБАЛЕРИ Лидса савладали су минималним резултатом Евертон у утакмици десетог кола Премијер лиге, коју су обележили голмани али и емотиван опроштај менаџера карамела Карла Анчелотија од Дијега Марадоне.

Стрелац јединог гола био је Рафинја у 79. минуту али да је сусрет завршио резултатом 6:6 не би било никакво чудо, шта су све скинули голмани Пикфорд и Мелије. Нападачи оба тима упутили су 40 шутева на гол.

Пре почетка утакмице, као што је ових дана случај широм фудбалских али и утакмица у другим спортовима, одата је пошта Дијегу Марадони.

Минут ћутње, односно како је то у Енглеској обичај аплауза, обележила је емотивна реакција менаџера евертона Kарла Анчелотија који је у дресу Милана водио велике битке са славним Аргентинцем док је овај играо за Наполи. Њих двојица имали су 11 окршаја за то време.