КАДА СЕ ПОСВАЂАЈУ ДВА БАЛКАНЦА: Буфон спречио Миху да не "убије" Ибру
СИНИША Михајловић је открио на презентацији своје аутобиографије шта се све дешавало између њега и Златана Ибрахимовића.
Фото архива ВН
Први сусрет је био виуше него занимљив, прави судар два Балканца.
- Играли су Јуве и Интер, закачили смо се, кренуо сам ка њиховох свлачионици, хтео сам да га убијем, или би он убио мене, ко зна. Зауставио ме је Буфон у последњем тренутку. Али, после је дошао у Интер, видео сам да је сјајан момак и постали смо пријатељи", каже Миха.
Михајловић је прошлог лета желео Ибрахимовића у Болоњи, али трабсфер се није догодио.
- Превелики је за Болоњу, био би то невероватан трансфер, али појавио се Милан. Штета, да није било њих, можда би ипак дошао. Рекао је да ће ми јавити кад одлучи, одржао је реч", додао је Михајловић.
- Због њега бих гратис отишао у Болоњу", рекао је Ибрахимовић.
И Дејан Станковић је причао о Михи.
- За мене је он као отац, невероватно важна фигура у мом животу. За Србе је идол, показао је недавно како се побеђује, он је пример, моја инспирација, Михајловић је понос Србије".
И Манћини је говорио о пријатељству са Синишом, његовим квалитетима људским и играчким. а присетио се и чувеног меча КЕШ између Звезде и Сампдорије у Софији.
Препоручујемо
СИНИША МИХАЈЛОВИЋ: Штимац је у тунелу рекао да се моли за смрт моје породице!
12. 11. 2020. у 16:21
ЕМОТИВНИ МИХАЈЛОВИЋ: Звезда је била сан, живео сам као у бајци, а онда сам мораo да одем
20. 11. 2020. у 20:28
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!
ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).
15. 03. 2026. у 07:30
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (1)