ЕЛ ФАРДУ БЕН: Војводина нам је најтежи противник
ПРЕД Црвеном звездом су два можда и најтежа задатка ове јесени. Дерби кола Линг лонг Супер лиге против другопласиране Војводине увертира је лидеру шампионата за меч Лиге Европе против Гента.
Фото: Nebojsa Parausic
Фудбалер црвено-белих Ел Фарду Бен сматра да ће утакмица против Војводине бити једна од најтежих у супелиги.
Црвено-бели у недељу од 17.30 у дербију 15. кола Суперлиге гостују новосадској екипи на стадиону "Карађорђе".
- Очекује нас једна од најтежих утакмица у првенству. Екипа Војводине је скуп одличних појединаца, предвођена добрим тренером. Нису случајно одмах иза нас на табели. Радује чињеница да смо на стадиону Војводине у претходном периоду остваривали победе. Морамо бити максимално концентрисани, јер је меч са Новосађанима права увертира пред утакмицу са Гентом у Лиги Европе - рекао је Бен за клупски сајт.
Меч групе Л Лиге Европе између Гента и Црвене звезде на прогаму је 26. новембра.
- Управо у утакмици са белгијским представником можемо много тога да решимо у нашој групи, јер у смо у случају победе веома близу нашем коначном циљу, а то је пролеће у Европи. До сада смо урадили велике ствари на сва три фронта, у којима се такмичимо и верујем да уколико наставимо истим темпом можемо бити сигурни у остваривање наших циљева - закључио је Бен.
Препоручујемо
ВОША С БОЈИЋЕМ НАПАДА ЗВЕЗДУ: Најбољи стрелац новосадске старе даме победио корону
13. 11. 2020. у 11:34
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)