НЕМЦИ ТВРДЕ: Драговић не долази у Звезду, ево и због чега...

Александар Илић
Александар Илић

19. 11. 2020. у 14:11

ИАКО се чинило као готова ствар, велика је дилема хоће ли аустријски дефанзивац Александар Драговић у јануару појачати Црвену звезду! Како тренутно стватри стоје неће, бар у зимском прелазном року.

НЕМЦИ ТВРДЕ: Драговић не долази у Звезду, ево и због чега...

Фото: Н.Параушић

Драговић је играч Леверкузена с којим има уговор до лета 2021. године и био је спреман да се одрекне одређених финансијских примања, али очигледно Бајер није спреман да се одрекне његових услуга.

- На зиму ћемо пустити некога само уколико ситуација у тиму то дозвољава. Драговић је, засад, у нашим плановима за читаву сезону - рекао је спортски директор клуба Симон Ролфс  за тамошњи "Кикер".

Подсетимо, Драговић је велики навијач Звезде и недавно се појавила информација да је све већ договорио са челницима црвено-белих на личном плану. Међутим, договор клубова ће очигледно теже ићи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе