ТРЕНЕР ЦРНЕ ГОРЕ ИЗНЕНАЂЕН ЕЛИМИНАЦИЈОМ "ОРЛОВА": Србија је најквалитетнији тим на нашим просторима
СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Црне Горе Фарук Хаџибегић изјавио је да Србија има најбољи тим на простору бивше СФРЈ.
ФОТО: Н. Параушић
"Орлови" нису успели да се домогну Европског првенства, пошто су у финалу баража Лиге нације елиминисани од Шктоске са 2:1 након пенала.
- Мислим да репрезентација Србија има најбољи тим на простору бивше СФРЈ, није ми најјасније шта се догодило против Шкотске, али негде се могло и претпоставити да би се могао десити непланиран резултат - рекао је Хаџибегић.
Некадашњи фудбалер Сарајева је у разговору за "Мондо.ба" истакао да ни сам не зна шта се десило Србији да киксне у кључним моментима.
- На то питање одговор може дати селектор. Мени је највеће упозорење био меч са Луксембургом у квалификацијама, који су Срби победили врло, врло тешко (3:2). Тада се упалило црвено светло мени као гледаоцу и видео сам да се нешто дешава. Не знам да ли је Србија потценила противника или су мислили да је све готово после 2:0. Или меч са Шкотском за пласман на ЕУРО. То су морали да добију у Београду, а једва су извукли нерешено и на крају испали на пенале. Стварно ми је врло тешко пронаћи разлоге за неуспех јер су понављам, по мом мишљењу, најквалитетнији тим са наших простора - закључио је селектор Црне Горе.
Србија тако ни после 20 година неће играти на Европском првенству.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)