ЗВЕЗДА О УЛАСКУ НАВИЈАЧА НА ТЕРЕН: Шавија није читао буквицу играчима, извињавао им се

ФУДБАЛСКИ клуб Црвена звезда огласио се поводом прекида на мечу са Златбором, односно комплетне ситуације која се догодила на мечу против Инђије у 1/6 финала Купа.

ЗВЕЗДА О УЛАСКУ НАВИЈАЧА НА ТЕРЕН: Шавија није читао буквицу играчима, извињавао им се

Фото: Н.Параушић

Утакмица против тима из Чајетине остаће упамћена по врло чудном детаљу почетком другог полувремена. Тада је један од виђенијих Делија Владимир Шавија ушао на терен и накратко прекинуо утакмицу, чак и поразговарао са капитеном Миланом Борјаном и тренером Дејаном Станковићем.

Пре тога је имао разговор са комплетним тимом уочи почетка другог полувремена. Из Црвене звезде су поручили да Шавија није држао буквицу играчима, већ је желео да обележи десетогодишњицу смрти легендарног навијача црвено-белих Бранислава Зељковићу.

- Владимир Шавија није читао буквицу фудбалерима, већ је тражио да се пусте он и још неколико људи, како би одали почаст Зељи (Браниславу Зељковићу, некадашњи вођа Делија, који је преминуо пре 10 година прим.аут), молио је играче да им помогну у томе. Да се пусте на трибину како би му одали почаст и подигну његов барјак. Није било приче о играма уопште… После се и извињавао играчима кад је поред њега био тренер Дејан Станковић“, рекли су из Црвене звезде порталу Нова.рс.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (10)

Конкурс је отворен: ко закасни – остаје без шансе за РОМА Цомпанy субвенције