ОД ОЧАЈА ДО СЈАЈА: Звезда се провукла против мотивисаног Златибора

А. Илић

16. 11. 2020. у 18:52 >> 19:00

ФУДБАЛЕРИ Златибора гостовали су на "Маракани", а још једном су намучили фаворита.

Приказали су се играчи из Чајетине у одличном светлу. У одложеном мечу шеснаестине финала Купа Србије одмерили су снаге са Црвеном звездом. Домаћин је уз доста мука на крају славио са 4:2

Имао је домаћин неколико великих прилика, у првом полувремену чак је и Фалчинели погодио пречку. У једном моменту чинило се да је Звезда и оштећена за пенал, али о томе можете више да прочитате ОВДЕ.

На крају, након једне сјајне акције Златиибор је изненадио великог фаворита.

Сјајно су играчи гостију пренели тежиште игре на Звездину половину, кренули десном страном, прелепу акцију крунисао је голом искусни Василије Јањић.

Борјан је био немоћан да ишта уради у овој ситуацији.

У другом полувремену није Златибор посустајао, у 56. минуту повео је гост са 2:0. Фанстатично је шутирао Урош Милорадовић.

Нападала је Црвена звезда, чинил осе да су се гости мало повукли. Искокристио је то Мирко Иванић који је у 71. минуту смањио на 1:2. Да би само два минута касније Алекса Вукановић поравнао резултат.

Завршни нокаут задали су играчи Звезде у гостима у самом финишу. Радован Панков је донео Црвеној звезди преокрет у 84. минтуу, да би Андрија Радуловић два минута касније поставио коначних 4:2.