САДИК ХЕРОЈ АЛМЕРИЈЕ: Партизан има милионе разлога за задовољство

14. 11. 2020. у 18:49

АКО се по јутру дан познаје, задовољни ће бити и у Алмерији, али још више у Партизану.

САДИК ХЕРОЈ АЛМЕРИЈЕ: Партизан има милионе разлога за  задовољство

Умар Садик донео је победу Алмерији. Његов тим савладао је Мирандес 2:1. Садик је био апсолутни херој, пошто је погодио за победу у 45. минуту.

Сви голови на мечу виђени су у првом полувремену. Вилјалба је домаћину донео предност у 17. минуту, изједначио је у 42. минуту Мартинез.

Да то не буде све побринуо се Садик који је поставио коначних 2:1. То је био његов други погодак од одласка из Партизана.

Алмерија је овом победом скочила на четврту позицију на табели са 20 бодова, везала је и трећу победу у низу.

Клуб је на добром путу ка повратку у елиту, а то ће донети Партизану додатних три милиона евра кроз бонусе, а у случају да постигне 20 голова Партизан би приходовао додатних 500.000 евра.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45