ОВО СУ МОЈИ "БАЛКАНСКИ КОРЕНИ": Ибрахимовић се емотивно осврнуо на детињство уз стару и драгу фотографију са дедом (ФОТО)
ШВЕДСКИ фудбалер Златан Ибрахимовић објавио је на званичном Инстаграм налогу своју фотографију са дедом.
ФОТО: АП
На њој Златан позира заједно са својим дедом, а у опису пише "Балкански корени".
Ибрахимовић је рођен 1981. у Малмеу. Отац му је Шефик Ибрахимовић из Бијељине (БиХ), док му је мајка Јурка из села Пркос (Хрватска).
По ношњи, врло је могуће да је фотографија настала управо негде у околини Задра.
Ибрахимовић је пре неколико година завршио репрезентативну каријеру, а за Шведску је одиграо 116 утакмица и постигао 62 поготка.
Препоручујемо
ЧАРОЛИЈА ИБРАХИМОВИЋА: Године су само број, мајсторија Златана за победу Милана (ВИДЕО)
01. 11. 2020. у 16:20
ДЕРБИ СЕРИЈЕ А У ПУНОМ СЈАЈУ: Ибра и Џеко стрелци у мечу који ће се памтити
27. 10. 2020. у 08:42
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (1)