ПОРТУГАЛАЦ НА ТАПЕТИ: Жозе Мурињо кажњен једним мечем суспензије у Лиги Европа
ТРЕНЕР фудбалера Тотенхема Жозе Мурињо кажњен је данас једним мечем суспензије у Лиги Европа од стране Европске фудбалске уније (УЕФА), пренели су данас енглески медији.
Жозе Мурињо фото АП
Португалски тренер је кажњен јер је на мечу Лиге Европа против Антверпена екипу извео са закашњењем на друго полувреме.
Поред суспензије, Мурињо је кажњен и новчано са 25 хиљада евра.
У наредном колу Лига Европе Тотенхем ће играти против Лудогореца.
Препоручујемо
ИЛИЋ ПРЕД ИМТ: Не признајем умор, морамо да подижемо ниво игре и победимо
01. 08. 2026. у 12:09
ЗВЕЗДА ДАЛА КАРТЕ У ПРОДАЈУ: На Бер Шеву за 800 динара, на Нови Пазар још јефтиније
01. 08. 2026. у 11:35
ЂОКОВИЋ ПРОПУШТА МОНТРЕАЛ! Част Србије у Канади браниће Кецмановић и Међедовић
01. 08. 2026. у 11:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ДРАМЕ! Инфантино "у сузама", ништа од продаје Светског првенства!
Председник ФИФА Ђани Инфантино одустао је од идеје да део комерцијалних права Светског првенства препусти приватним инвеститорима, након што је предлог изазвао снажан отпор унутар светске фудбалске организације и претње бојкотом из Европе.
01. 08. 2026. у 08:30 >> 08:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)