НЕЗАПАМЋЕНА СЦЕНА: Погледајте шта је Самуел Ето направио човеку који га је умало убио (ВИДЕО)
САМУЕЛ Ето доживео је пре неколико дана стравичну несрећу из које је срећом изашао без тежих повреда.
Фото: EPA-EFE/ MATTEO BAZZI
Према извештају полиције легендарни камерунски нападач је изгубио контролу над својим аутомобилом и то након што га је у задњи део ударио камион.
Возач камиона је покушао да побегне са места несреће. Међутим, убрзо га је полиција ухапсила, а затим је на сцену ступио Ето.
Отишао је у полицијску станицу како би разговарао са човеком који је узроковао несрећу. Опростио му је то што га је умало убио, те је затражио да се возач камиона пусти на слободу.
Такође, против њега легендарни фудбалер неће подизати никакву оптужницу, али би то ипак могла учинити полиција и сигурно је да неће проћи без казне.
Ипак, оно што обилази свет је слика Етоа како разговара са човеком који га је умало убио и на тај начин је показао да је невероватна особа.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДОБРЕ ВЕСТИ: Ето доживео лакшу повреду, у болници на додатним прегледима
09. 11. 2020. у 11:26
СЛАВИ СЕ ПРОЛАЗ ШКОТСКЕ: Михина Болоња срећна што се ривал Србије пласирао на ЕУРО
13. 11. 2020. у 16:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)