ЋЕРКЕ ДОШЛЕ ПО МАРАДОНУ: Легендарни Аргентинац изашао из болнице

Оља Мркић

12. 11. 2020. у 09:11

ВЕЛИКИ Дијего Марадона пуштен је у среду из болнице у Буенос Ајресу, нешто више од недељу дана након операције на мозгу и опоравак ће наставити код куће.

ЋЕРКЕ ДОШЛЕ ПО МАРАДОНУ: Легендарни Аргентинац изашао из болнице

EPA-EFE/JUAN IGNACIO RONCORONI

Локалне ТВ станице објавиле су снимак који приказује како Марадона у амбулантним колика напушта клинику Оливос.

Марадонин лекар Леополдо Луке потврдио је да је лично одобрио пуштање ел Пибеа из болнице.

Његов адвокат Матијас Морла рекао је да ће легендарни 60-годишњи Аргентинац наставити да се лечи од зависности од алкохола. Очекује се да ће боравити у кући у близини старијих ћерки.

Један од најбољих фудбалера у историји прошле недеље имао је хитну операцију субдуралног хематома, накупљене крви измеду мембране и мозга.

Марадонин лични лекар, неуролог Леополдо Луке, рекао је тада да чак и мале количине конзумације алкохола могу имати негативне ефекте у комбинацији са лековима који су Марадони потребни за опоравак.

Марадона је у почетку примљен у другу клинику у Ла Плати са знацима депресије, анемије и дехидрације, пре него што је премештен у Оливос када је откривен субдурални хематом.

Доктор Лукуе рекао је да је нека несрећа вероватно проузроковала субдурални хематом, али да се Марадона није сећао пада или незгода.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!