ДОТАКАО ДНО: Марио Балотели тренира са четвртолигашем, нико не жели да га потпише!
Тежак је период иза репрезентативца Италије, а за сада не делује да ће бити боље
ФОТО: ЕПА
Марио Балотели је последњи меч одиграо у марту у дресу Бреше. Тим из Ломбардије је касније испао из Серије А чиме је аутоматски уговор са искусним нападачем раскинут.
Од тада Балотелија нема на терену, упркос понуди Ђенове и неких турских клубова, контроверзни фудбалер још нема уговор.
Италијански медији преносе да чекајући понуду тренира са чланом Серије Д – ових дана је на тренинзима Франћакорте, али наводно не постоји могућност и да потпише за нижелигаша.
“Проблем је што Супер Марио у овом тренутку нема понуду ни из Италије, нити из иностранства”, наводе медији са Апенина.
У случају да Балотели нађе клуб могао би одмах да заигра с обзиром на то да је слободан фудбалер на тржишту.
Препоручујемо
МАЕСТРАЛНА ПАРТИЈА: Саша Лукић херој Торина, бацио навијаче "бикова" у екстазу (ВИДЕО)
04. 11. 2020. у 19:37
ФУДБАЛСКИ САВЕЗ ИТАЛИЈЕ: Лацио под истрагом због могућег кршења здравственог протокола
04. 11. 2020. у 11:13
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО! Откривено како је Никола Јокић, да ли су пукли лигаменти колена и колико ће га ова повреда коштати!
Повреда коју је Никола Јокић доживео на последњој НБА утакмици Денвер нагетса у 2025. години изазвала је лавину реакција. Али, сви су чекали само једно - шта кажу лекари. И, дошао је и тај тренутак.
30. 12. 2025. у 17:35
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)