АТАЛАНТА ЈЕДИНА ИСПРЕД ЗВЕЗДЕ! Италијани оборили рекорд црвено-белих
ФУДБАЛЕРИ Аталанте из Бергама оборили су неславан рекорд Лиге шампиона који је до уторка држао шампион Србије!
Фото АП
Италијанска екипа је у уторак убедљиво поражена од Ливерпула у трећем колу елитног клупског такмичења, а та резултатска катастрофа довела је просек голова на утакмицама Аталанте на округло четири.
Аталанта је постигла 23, а примила чак 25 голова на 12 одиграних мечева. Више од било које екипе која је играла бар десет мчева у ЛШ!
Zvezda je u svoj debitantskoj sezoni primila 10 golova od PSŽ-a, četiri od Liverpula i tri od Napolija.
U drugoj su od Bajerna i Totenhema primili po devet i još dva od Olimpijakosa.
Екипи из Бергама очито не лежи острвска клима, пошто је и прошле сезоне примила пет голова на гостовању у Енглеској, тада од Манчестер ситија.
Препоручујемо
ВЕЛИКА ДРАМА ФУДБАЛЕРА ПСЖ: Спашавали их ватрогаси, памтиће гостовање у Немачкој (ВИДЕО)
04. 11. 2020. у 16:19
ФУДБАЛСКИ САВЕЗ ИТАЛИЈЕ: Лацио под истрагом због могућег кршења здравственог протокола
04. 11. 2020. у 11:13
НЕ МОЖЕ МУ НИКО НИШТА! Нестварни Јокић доминира, Денвер јури девету узастопну победу!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили осам везаних тријумфа, а смеши им се и девет јер ће вечерас у "Бол арени" угостити Портланд трејлблезерсе (3.00).
06. 04. 2026. у 13:00
ИТАЛИЈА У ШОКУ! Изгубила милијарду евра због пораза од Босне и Херцеговине!
Оно што је до пре неколико година било незамисливо, сада је постало сурова реалност – фудбалска репрезентација Италије пропустиће и треће узастопно Светско првенство. Босна и Херцеговина се за то побринула, али и за још нешто. Финансијски ужасно по Италијане.
06. 04. 2026. у 19:01
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)