МЕЛЕГ РАЗОЧАРАН ОДНОСОМ НА "МАРАКАНИ": Звезда ме хтела три прелазна рока, а онда су после два месеца рекли да не рачунају на мене
ДЕЈАН Мелег (26) био је прво појачање Црвене звезде у лето 2017. године, али испоставило се је само седам пута облачио дрес клуба који га је платио 300.000 евра Кајзериспору.
Фото: М.Вукадиновић
Момак из Бачког Јарка раскинуо је уговор са црвено-белима овог лета, након две неуспешне позајмице у Левадијакосу и Радничком, па ће своју каријеру покушати да спасе у опреми Борца из Бањалуке који га је потписао крајем прелазног рока.
У интервјуу за локалну "Елта ТВ" осврнуо се и на период у Црвеној звезди код Владана Милојевића и шансу коју није добио, а сматра да је заслужио.
- Мало је тешко причати о томе. Добио сам позив управе и позив тренера, сви су желели да дођем у Звезду и ја сам мислио да је био прави моменат. Хтели су ме и прелазни рок пре тога и прелазни рок пре тога и коначно се поклопило, што кажу: трећа срећа! Мислио сам да је право време, али нажалост, после само два-три месеца тадашњи тренер Милојевић и цела управа саопштили су ми да не рачунају на мене, што ми је мало незамисливо - рекао је Мелег и додао:
- Разочаран сам јер нисам добио праву шансу. То је истина и сви који су били у клубу или су мало више упућени у Црвену звезду, то знају. Али, ето, нисам имао срећу да добијем већу минутажу. Звезда је правила сјајне резултате, ушла у Лигу шампиона и нико није могао да приговора. Разочаран сам што су неки играчи добијали већу минутажу и шансу, а ја нисам.
Ипак, како сам каже, није љут на тадашњег тренера Владана Милојевића.
- Сама чињеница да је два пута изборио Лигу шампиона, говори да се ради о сјајном стручњаку и добром тренеру, који ради детаљно и ради доста анализа противника и самих нас играча. Звезда је у том тренутку имала преко 30 играча, а сигурно их је преко 20 мислило да треба да играју и неки су били незадовољни. То је можда био највећи проблем, али и поред тога успели су да направе резултате и о Милојевићу само лепе речи - јасан је био Мелег.
Пре доласка на Маракану, Мелег је играо за Војводину, Ајакс и Кајзери, док је као играч Звезде био на позајмици у Левадијакосу и Радничком из Ниша.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
БЕЛГИЈАНЦИ НА МУКАМА ПРЕД БЕОГРАД: Тинејџер брани гол Гента против Звезде
02. 11. 2020. у 18:05
СТАНКОВИЋ: Види се да Канги фали свежине, али смо у њему добили велико појачање
01. 11. 2020. у 18:11
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (2)