МИТРОВИЋ ВАДИ ФУЛАМ ИЗ ОПАСНЕ ЗОНЕ: Репрезентативац Србије двоструки асистент у првој победи Фулама ове сезоне

02. 11. 2020. у 20:32

Фудбалери Фулама савладали су ВБА резултатом 2:0 и тако остварили прву победу у сезони.

EPA-EFE/Frank Augstein

АЛЕКСАНДАР Митровић није се уписао у стрелце, али је био асистент код оба гола екипе са Крејвен котиџа.

Форма српског репрезентативца може да радује навијаче, али и селектора Тумбаковића који се сусреће са великим проблемима са саставом орлова пред дуел против Шкотске.

Домаћима су била довољна само четири минута да реше питање победника. Први гол је постигао Јамајчанин Боби Рејд у 26. минуту, а потом се у стрелце уписао Ола Аина у 30.

Фулам је овим тријумфом претекао ВБА на табели и сада је, први пут од почетка сезоне изван зоне испадања.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01