БЕЈЛ СЕ ВРАТИО! Велшки фудбалер постигао први гол за Спурсе после седам година

01. 11. 2020. у 22:32

ТОТЕНХЕМ је савладао Брајтон са 2:1, а одлучујући погодак је постигао повратник у екипу са Вајт харт лејна Гарет Бејл.

Велшанин је мрежу галебова затресао ефектним трзајем главом на центаршут Серхиа Регулона у 73. минуту утакмице.

Бејлу је за први гол у дресу певаца после седмогодишњег одсуства требало само три минута на терену, јер је у игру ушао у 70. минуту уместо Ерика Ламеле.

Тотенхем је повео голом Кејна из пенала у 13. минуту, а гости су поравнали преко Ламптија у 58.

Певци су искористили киксеве Евертона и Астон виле па су овом победом избили на друго место Премијер лиге са 14 бодова, два мање од лидера Ливерпула.