СТАНОЈЕВИЋ: До сада нам нико није створио толико шанси као Мачва

31. 10. 2020. у 20:21

ФУДБАЛЕРИ Партизана победили су Мачву са 2:0 на свом терену у 13. колу Суперлиге Србије. Виђење утакмице изнео је тренер црно-белих Александар Станојевић.

Стратег клуба из Хумске је задовољан победом, али је истакао да ниједна екипа није против Партизана створила толико шанси као екипа из Шапца.

- Стварали смо доста шанси, ситуација. Међутим, противник је исто створио доста шанси. До сада нам нико није створио толико шанси од када сам ја на челу као Мачва - рекао је Станојевић за ТВ Арена спорт.

Голове за црно-беле на овој утакмици постигли су Бибрас Натхо са беле тачке у 46. минуту и Лазар Марковић у 70. минуту.