"ПЛАВЦИ" ЛАКО ДО ПОБЕДЕ: Зијех погодио и асистирао у убедљивом тријумфу Челсија (ВИДЕО)

Ч. В.

31. 10. 2020. у 18:29

ФУДБАЛЕРИ Челсија убедљиво су салвадали Барнли са 3:0 у гостима у 7. колу Премијер лиге.

ПЛАВЦИ ЛАКО ДО ПОБЕДЕ: Зијех погодио и асистирао у убедљивом тријумфу Челсија (ВИДЕО)

Изабраници Френка Лампарда су оправдали улогу фаворита и заслужено су славили на овој утакмици.

"Плавци" су до предности дошли у 26. минуту голом Хакима Зијеха, на 2:0 повисио је Курт Зума у 63. минуту, а све дилеме око победника решио је Тимо Вернер седам минута касније после асистенције Зијеха.

Екипа Челсија уписала је трећу победу у шампионату, прву после два кола, и тренутно је четврта на табели са 12 бодова.

На другој страни, Барнли је и даље без победе и са само једним освојеним бодом налази се на последњем месту.

Фудбалери Челсија у наредном колу дочекују Шефилд јунајтед, док ће Барнли гостовати Брајтону.

У првој утакмици дана, Манчестер сити је као гост савладао Шефилд јунајтед са 1:0, а стрелац јединог поготка био је Кајл Вокер.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

КАКВА КЛОПКА: Овако је полиција надмудрила хулигане и похапсила актере велике туче навијача пред вечити дерби (ФОТО/ВИДЕО)

Црвена звезда и Партизан су за суботу, 20. април, имали заказани 173. првенствени "вечити дерби", а пред тај меч који се најављивао и као можда пресудан за шампионску трку, десила се велика туча навијача на улицама Београда. Но, она није дуго потрајала, захваљујући експресној реакцији полиције.

20. 04. 2024. у 16:13