ЛИГА ШАМПИОНА: Челси протутњао Русијом, ПСЖ без већих проблема славио у Турској (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Челсија победили су у гостима Краснодар са 4:0, у другом колу Групе Е Лиге шампиона.
Фото: EPA-EFE/ Tolga Bozoglu / POOL
Демонстрација силе изабраника Френка Лампарда на овој утакмици. Домаћин се није питао ништа, а првенац за "плавце" постигао је нојалија Хаким Зијех.
Први гол за Челси је постигао Калум Хадсон-Одои у 37. минуту. Он је шутирао са 14 метара, голман Краснодара Матвеј Сафонов је лоше реаговао и лопта је завршила у мрежи.
Предност клуба из Лондона је дуплирао Тимо Вернер у 76. минуту голом из пенала. Након шута Кристијана Пулишића лопта је у руку погодила Александра Мартиновича и судија је показао на белу тачку.
Стрелац трећег гола био је Хаким Зијех у 79. минуту, након асистенције Вернера, а коначан резултат је поставио Пулишић у 90. минуту.
Након два одиграна кола Челси има четири, а Краснодар један бод.
Фудбалери Пари Сен Жермена су такође забележили трујумф. Они су у гостима Башакшехир са 2:0, у другом колу Групе Х.
Изабраници Томаса Тухела до вођства дошли у 64. минуту поготком Моизе Кена. Након корнера који је извео Килијан Мбапе, Кен се нашао сам на пет метара од гола и главом спровео лопту у горњи десни угао.
Исти играч је у 79. минуту постигао и други гол. Поново је Мбапе био асистент, а Италијан сигуран рализатор.
Након два кола, ПСЖ је уписао по једну победу и пораз, док је Башакшехир забележио оба пораза.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ВУКАДИН ВУКАДИНОВИЋ ЗА "НОВОСТИ": Слован нема мајстора као што је Катаи
28. 10. 2020. у 19:48
ОДЗВОНИЛО РАСИЗМУ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ? Нови прописи на Острву фаворизују жене и мањине
28. 10. 2020. у 18:36
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
30. 03. 2026. у 17:18
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)