БАРСА ДОБИЛА НОВОГ ПРЕДСЕДНИКА: Оснивач познате банке на челу Каталонаца
ПРИВРЕМЕНИ председник каталонског великана биће Карлос Бускетс.
Фото: EPA-EFE/Enric Fontcuberta
Он ће на челу Барселоне бити наредних неколико месеци, све док се не изабере ново руководство почетком наредне године.
Тускетс је оснивач банке ФИБАНЦ, која сада носи име "Банцо Медионалум", а поред ње у свом власништву има још 56 компанија.
Доводио се у везу као потенцијални кандидат за председника на изборима, али за сада није званично поднео кандидатуру.
Познат је по томе да је често био против потеза управе Бартомеу због (пре)високих уговора играчима у односу на буџет.
(Б92)
Препоручујемо
НАВИЈАЧИМА ЛАКНУЛО: Бертомеу поднео оставку, Барса бира новог председника!
27. 10. 2020. у 21:40
МЕСИ ЧЕКАО РОНАЛДА: Вечерас сусрети другог кола Лиге шампиона, дерби у Торину
28. 10. 2020. у 09:00
МЕСИ ЧЕКАО РОНАЛДА: Вечерас сусрети другог кола Лиге шампиона, дерби у Торину
28. 10. 2020. у 09:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АНЋЕЛОТИ И БРАЗИЛ У ПРОБЛЕМУ: Нејмар због повреде и даље ван терена и тренажног процеса
НА стадиону Хантингтон Банк Филд у Охају, Бразил и Египат играју пријатељски меч у склопу последњих припрема за Светско првенство.
06. 06. 2026. у 07:00
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)