СКАНДАЛ ТРЕСЕ РЕАЛ! САБОТИРАЈУ САИГРАЧА: Мени додај лопту, он игра против нас (ВИДЕО)

28. 10. 2020. у 08:29

ЕКИПА Реал Мадрида ремизирала је против Борусије Менхенгладбах у сусрету 2. кола групне фазе Лиге шампиона, а посебно занимљив детаљ с овог меча је тренутак када нападач Краљевског клуба, Карим Бензема, говори да се лопта не додаје талентованом Винисиусу Јуниору.

Управо овај снимак могао би бити доказ да ствари у свлачионици Реал Мадрида нису баш идеалне, а ситуацију која је настала на полувремену утакмице у Немачкој објавио је Телефут, с преводом оног што се тачно чуло на снимку.

Наиме, док су играчи Реал Мадрида стајали у тунелу и чекали излазак на друго полувреме утакмице против Боруссије Менхенгладбах, Бензема је пришао левом беку шпанског клуба Ферланду Мендyју и, док је Винисиус стајао у непосредној близини, казао му на француском језику да лопте покушава додати њему, а не Бразилцу.

- Мени додај лопту, а не њему. Он игра против нас - говорио је наводно Бензема, а снимак поменуте ситуације одмах је након утакмице објављен у јавности.

Подсећамо, меч између Боруссије Менхенгладбах и Реал Мадрида у Немачкој завршен је без победника, односно резултатом 2:2.