МАРКО НИКОЛИЋ ИМА ЗА ЧИМЕ ДА ЖАЛИ: Бајерн се "извукао" у Москви, "нула" Интера (ВИДЕО)

27. 10. 2020. у 20:49 >> 20:56

ФУДБАЛЕРИ Локомотиве из Москве, које са клупе предводи Марко Николић поражени су од Бајерна 2:1.

МАРКО НИКОЛИЋ ИМА ЗА ЧИМЕ ДА ЖАЛИ: Бајерн се извукао у Москви, нула Интера (ВИДЕО)

Колико год у овом тренутку невероватно то звучало, имају за чиме да жале изабраници Марка Николић.

Иако су наспрам себе имали одличног ривала, били су достојан противник у завршници.

Прву прилику имао је Левандовски у 8. минуту, лопта је прошла крај стативе. Пет минута касније опробао се Леон Горецка, послао је лопту у мрежу крај десне стативе. Није имао голман домаћих никакву шансу да ово одбрани.

До краја полувремена припретио је и Кингсли Коман, његова лопта погодила је стативу у 25. минуту.

Увео је у другом полувремену Николић Слободана Рајковића. Чинило се да ће у 64. минуту Бајерн добити пенал, након прегледа ВАР снимка одлучено је да се настави са игром.

Владимир Игњатев четири минута касније има добру прилику, шутирао је под пречку, одлично брани Нојер.

Играо се 70. минут, лопту је имао Антон Миранчук, изашао је један на један са Нојером, те донео радост домаћим навијачима.

Велику прилику имао је Зе Луис, шутирао је крај гола, а потом и Миранчук. Казнили су то гости.

Џошуа Кимих је искористио одличну лопту и снажним ударцем донео предност Бајерну.

На крају Марко Николић може да буде задовољан издањем својих играча против изразитог фаворита.

У другом мечу Шахтјор и Интер одиграли су без голова.