ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Назире се пролеће у Европи!

27. 10. 2020. у 10:55

ЈЕДАН од ривала Црвене звезде у Групи Л Лиге Европе, Гент, налази се у очајној форми.

Везали су и трећи узастопан пораз у свим такмичењима, пошто су код куће поражени од Генка 2:1.

Генту није помогло ни што је први дошао до гола. Стрелац је био Кастро-Монтес у 24. минуту. Ипак, ни до полувремена нису успели да сачувају вођство пошто је Бонгонда донео поравнање у 40. минуту. Коначних 2:1 за Генк поставио је Хросовски у 84. минуту.

Гент је на 13. месту са само девет од могућих 30 бодова. Генк је осми са 16 и има четири бода мање од лидера Антверпена. Гент је у серији од три пораза у свим такмичењима и има само једну победу у последњих пет сусрета. Са Црвеном звездом састаће се у трећем и четвртом колу Лиге Европе, а пре тога ће у четвртак дочекати Хофенхајм.