ИНЦИДЕНТ НА ТЕРЕНИМА СУПЕРЛИГЕ: Играчи и чланови стручног штаба спречили већи сукоб тренера Металца и Радника (ВИДЕО)
УТАКМИЦУ 12. кола Суперлиге Србије између Металца и Радника из Сурдулице (1:1) обележио је инцидент двојице тренера Славољуба Ђорђевића и Жарка Лазетића.
Foto: Printskrin Youtube/Superliga Srbije
Озбиљни сукоб бившег играча Црвене звезде, односно Партизана спречили су играчи и чланови стручног штаба два тима.
Хаос је почео тако што је један резервни фудбалер Металца са леђа одгурнуо играча Радника који је испред њега требало да изведе аут, да би међу првима дотрчао Лазетић.
Убрзо се прикључио и Ђорђевић који је ушао у отворени сукоб са тренером противника.
Занимљиво је да се службена лица која су извештавала са ове утакмице нису бавили двојицом тренера.
Поменуту ситуацију можете видети на 3:25 снимка:
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Блиц)
Препоручујемо
АРБИТРИ СЕ СПРЕМАЈУ ЗА ВАР: Судије уче осам месеци како да користе видео техологију
26. 10. 2020. у 20:43
ПАРТИЗАН ИЗГУБИО У НИШУ: Мајсторија Пантелића пресудила црно-белима (ВИДЕО)
26. 10. 2020. у 16:26 >> 18:58
МИРКО ИВАНИЋ: Жао ми је због промашеног пенала! Обећавам, радићу још јаче!
26. 10. 2020. у 09:26
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Чоло Симеоне покушава да заустави Барселону и тако помогне Реалу у походу на титулу
У једном од највећих дербија шпанског фудбала, Атлетико Мадрид ће ове вечери на стадиону "Метрополитано“ угостити Барселону, лидера Ла лиге, у мечу који би могао да има велики утицај на расплет занимљиве шампионске трке (21.00).
04. 04. 2026. у 07:20
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)