СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Лалатовић ушао у историју Војводине, Рад наставио црну серију, Инђија славила против Бачке

Ч. В.

25. 10. 2020. у 16:41

ФУДБАЛЕРИ Војводине победили су Златибор у гостима са 2:0 у 12. колу Суперлиге Србије.

Мораће Ненад Лалатовић да захвали Николи Дринчићу што му је омогућио да уђе у историју клуба из Новог Сада. Он је остварио 61. тријумф као тренер "лала".

Лалатовић се тако изедјначио у том сегменту са легендарним Gustavom Lehnerom koji je to učinio na 29 mečeva više.

Дринчић је послао прави "пројектил" у мрежу ривала у 58. минуту, да би коначан резултат поставио Никола Андрић 20 минута касније.

Рад је наставио са лошим играма у гостима. "Грађевинари" су поражени у Новом Пазару од истоименог ривала са 2:1, а овај меч је обележио фудбалер домаћих Абдулај Сисе. Први гол за Нови Пазар био је дело Никчевића.

Он је најпре постигао ауто гол, а потом се искупио и испотавило се донео победу свом тиму.

Иначе, Раду је ово био 22. везни пораз на гостовањима.

Победу су остварили и фудбалери Инђије. Они су славили у дербију севета Војводине против Бачке у гостима са 2:1.

Гол за тим из Бачке Паланке је постигао Зличић, док су стрелци за екипу Дејана Челара били Нешковић и Обрадовић.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛИГА ШАМПИОНА ЗА СПАС СЕЗОНЕ: Бајерн у опасности да остане без трофеја први пут после 2012. године

ФУДБАЛЕРИ Бајерна дочекују Реал Мадрид на стадиону "Алијанц арена" овог уторка од 21 час. То је прва утакмица првог полуфиналног пара овогодишње Лиге шампиона и последња прилика за немачког гиганта да освоји неки трофеј у сезони на измаку.

30. 04. 2024. у 08:00