СЕЋАТЕ ЛИ СЕ КАРЛОСА ТЕВЕЗА: Још игра фудбал и управо је урадио невероватну ствар!

Александар Илић
Александар Илић

23. 10. 2020. у 08:19 >> 08:19

ИСКУСНИ аргентински нападач урадио је нешто мало вероватно.

СЕЋАТЕ ЛИ СЕ КАРЛОСА ТЕВЕЗА: Још игра фудбал и управо је урадио невероватну ствар!

ФОТО: ЕПА

Карлос Тевез још увек одолева одласку у пензију, вратио се у Аргентину где носи дрес Боке. 

Он је у последњем мечу групне фазе Копа Либертадорес који је његов тим играо против Каракаса (3:0) постигао два гола, а уједно се уписао у историју. 

Тевез је постао најстарији стрелац гола за Боку у Копа Либертадорес, пошто је ова два поготка дао са 36 година и 261 даном. 

То не би било ништа чудно да он није 2002. године  у мечу са Олимпијом из Парагваја постао најмлађи стрелац Боке у најелитнијем јужноамеричком такмичењу са 18 година и 92 дана!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан