ЗА СВЕ ЈЕ КРИВА СРБИЈА: Посвађали смо се због “орлова”
СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Норвешке Ларс Лагербек потврдио је данас да се посвађао са репрезентативцем Александером Сорлотом, због пораза од Србије у полуфиналу баража за Европско првенство.
ФОТО: АП
- Толеришем да постоје неслагања око професионалних фудбалских ствари. Александер је, међутим, изнео неколико оптужби које се нису бавиле фудбалом, већ како смо ја и мој помоћник неспособни као тренери", рекао је Лагербек у саопштењу Фудбалског савеза Норвешке, пренео је норвешки јавни сервис.
До спора је дошло након пораза селекције Норвешке у полуфиналном мечу баража за Европско првенство против Србије са 1:2 после продужетака, 8. октобра у Ослу.
Капитени Норвешке репрезентације Стефан Јохансен, Омар Елабделауи и Џошуа Кинг подржали су селектора.
- Играч је прешао границу. Срећни смо што се извинио репрезентацији и стручном штабу", изјавили су они.
Фудбалери Норвешке су након пораза од селекције Србије победили у две утакмице Лиге нација селекције Румунију (4:0) и Северну Ирску (1:0).
Норвешка у наредној утакмици гостује селекцији Румуније у Б дивизији Лиге нација, 15. новембра.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОБАЛА СЛОНОВАЧЕ НИЈЕ МАЧЈИ КАШАЉ: Дешан одмара европске прваке у једној од последњих провера пред старт Мундијала
ФРАНЦУСКА започиње завршне припреме за Светско првенство у четвртак увече, када ће на стадиону „Божуар” у Нанту угостити селекцију Обале Слоноваче.
04. 06. 2026. у 10:28
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)