ПРВЕНАЦ САДИКА: Бивши нападач Партизана донео бод Алмерији (ВИДЕО)

22. 10. 2020. у 08:56

ДОСКОРАШЊИ фудбалер Партизана Умар Садик постигао је првенац у дресу Алмерије.

Умар Садик Фото Н. Параушић

Нигеријац је на утакмици против Картахине по први пут био стартер и одмах је успео да се упише у стрелце у ремију - 1:1.

Гости су повели у 17. минуту преко Рубена Кастра, да би Садик донео изједначење свом тиму у 65. минуту.

Добио је одличну лопту иза леђа одбране од Жоао Карваља и рутински реализовао ситуацију један на један са голманом.

После тог поготка, високи нападач је имао још пар добрих ситуација да донесе победу свом тиму, али их није претворио у гол.

Алмерија је трнутно у зони испадања, има само четири бода. Партизан се нада уласку овог клуба у Примеру, јер би црно-бели тада добили бонус од 2.000.000 евра.