МАНЧЕСТЕР ВЛАДА ПАРИЗОМ: Погледајте све голове вечерашњих мечева Лиге шампиона (ВИДЕО)

А. Илић

20. 10. 2020. у 20:44 >> 23:00

У ДЕРБИЈУ дана ПСЖ је дочекао Манчестер јунајте. Гости су славили са 2:1.

Сада већ може а се каже да Манчестеру прија "Парк Принчева", имали су гости игру током већег дела меча и заслужено су славили.

Бруно Фернандеш је са "беле тачке" донео предност гостима у 23. минуту. Пенал је морао да шутира два пута, први је био поновљен због ранијег изласка Наваса.

На несрећу гостију, Антони Марсијал у 55. минуту након притиска ПСЖ-а из корнера шаље лопту главом у своју мрежу, а коначних 2:1. поставио је млади Маркус Рашфорд голом у 89. минуту.

У нашем блогу можете да погледате све резултате мечева, као и све голове вечерашњег програма мечева одиграних од 21 час.

Томас Тухел и Оле Гунар Солскер одлучили су се за следеће саставе:

ПСЖ: Навас, Курзава (Бакер од 86.), Флоренци, Кимпебе, Диало, Ди Марија (Санабрија од 86.), Андер Херера, Гај, Переира, Нејмар, Мбапе.

Манчестер јунајтед: Де Хеа, Телес (Погба  од 66.), Линдолф, Шо, Туанзебе, Ван Бисака, Фред, Бруно Фернандеш, Мектоминеј, Марсијал, Рашфорд.

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ (0:1) 1:2

90+3 МИНУТ - КРАЈ МЕЧА - Манчестер јунајтед је изборио заслужену победу.

89. МИНУТ - Нејмар је покушао са дистанце, шутирао је преко гола.

89. МИНУТ - ПЕТИ ГОЛ БАРСЕЛОНЕ - Овога пута Осман Дембеле успева да затресе мрежу.

87. МИНУТ - Јунајтед по провереном рецепту у финишу ломи отпор ПСЖ. Маркус Рашфорд користи одлично додавање Погбе, пролази поре Данила, прелепо пласирана лопта завршила је у мрежи немоћног Наваса!

82. МИНУТ - Тукао је Нејмар из даљине, крајњим напорима одбранио је Де Хеа његов покушај.

82. МИНУТ - ГОЛ У БАРСЕЛОНИ - Седамнаестогодишњи Педри се уписао у стрелце. Добро га је уочио Дембеле за нови гол домаћина.

79. МИНУТ - Прави огроман притисак Јунајтед, овог пута успели су да се одбране, Покушао је Фернандеш а проигра Марсијала, на одбитак је натрчао Рашфор, али ије добро реаговао Навас.

78. МИНУТ - Изгубио је лопту Нејмар, Рашфор својом брзином ствара простор за изгледну прилику. Одлучио је да продигра Фернандеша, а Португалац је млако шутирао.

76. МИНУТ - ГОЛ У РИМУ - Експресно су оговорили "небеско плави", Ћиро Имобиле је лепо оиграо у шеснаестерац. Пронашао је Акпа Акпроа  који је смирено пласирао лопту у мрежу за нови гол Лација.

74, МИНУТ - Изгледна прилика за домаћина. Мбапе покушава да искористи своју брзину да дође до гола, Туанзебе је био присебан и у последњем тренутку успео је да му уклиза.

71. МИНУТ ГОЛ У РИМУ - Ерлинг Халанд у 71. минуту користи додавање Рејне како би сманјио вођство домаћина. Није оклевао након додавања Норвежанин.

70. МИНУТ - ГОЛ У БАРСЕЛОНИ - Са беле тачке прецизан је био Карантин за госте. Два минута раније Жерар Пике добио је директан црвени картон.

69. МИНУТ - Маркус Рашфорд у одличној прилици, као победник изашао Кејлор Навас.

64. МИНУТ - Поигравали су се играчи ПСЖ са Јунајтедом гости никако нису могли да напусте своју трећину терена на којој се неколико минута играло. Нудили су се гости, али домаћин није успео да затресе мрежу.

58. МИНУТ  - Из другог плана се залетео Туанзебе, скочио је Антони Марсијал, имао је прилику да се искупи за ауто гол, али није успео.

56 МИНУТ - ГОЛОВИ У РЕНУ - Повео је у 56. минуту са беле тачке домаћин Серху Гираси је био стрелац. Три минута касније Кристијан Рамирез доноси изједначење.

56. МИНУТ - Мбапе поново у зони шута, у пресудном трену уклизао је Арон Ван Бисака.

54. МИНУТ - ГОЛ ЗА ПСЖ! Притискао је домаћин, шутирао неколико пута Мбапе, Курзава је потом погодио пречку, а из корнера Марсијал шаље лопту у своју мрежу.

52. МИНУТ - НОВИ ГОЛ У КАТАЛОНИЈИ! Одлично проигравање Ансу Фатија, још боља реакција Филипеа Кутиња за 3:0.

48. МИНУТ - ШАНСА ЗА ПСЖ!  Соло акција Килијана Мбапеа, одлична одбрана Де Хее. Мајсторија француског фудбалера, још боља одбрана Шпанца.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА:

45+1 МИНУТ - Покушао је Мбапе са даљине, а на његов ударац налетео је Нејмар.

42. МИНУТ: Кренуо је сам Рашфорд, на путу пред голом нашао се Диало који је у пресудном моменту отклонио опасност.

42. МИНУТ - НОВИ ГОЛ У БАРСЕЛОНИ - Ансу Фати је у 42. минуту затресао мрежу гостију након центаршута који му је упутио Френки де Јонг.

39. МИНУТ - Скочио је Мектоминеј након окорнера, лопта се кроз гужву одбијала, умало је завршила у голу домаћина.

38. МИНУТ - Фантастичан ударац Бруна Фернандеша, пласирао је ударац уз леву стативу, још боља реакција Наваса.

34. МИНУТ - Доста нервозе у редовима домаћина. Туанзебе је оборио Мбапеа, Нејмар бурно реагује, Бразилац добија први жути картон на мечу.

33. МИНУТ - Побегао је Луку Шоу чувар, изашао сам пред голмана, али је на срећу гостију био офсајд.

27 МИНУТ - ГОЛ У ШПАНИЈИ - Меси са "беле тачке" доноси предност каталонскомк тиму против Ференцвароша.

23. МИНУТ - ГОЛ за Манчестер! Успео је Португалац да прецизно реализује други покушај једанестерца.

23. МИНУТ - ПОНОВО ГОЛ У РИМУ! Луис Фелипе  је био на правом месту у право време након корнера и послао је лопту главом у десни угао. Промијенио је резултат и сада је 2:0. Тежак посао чека Борусију у наставку.

21. МИНУТ - Кејлор Навас одлично реагује и "скида" пенал Бруну Фернандешу. Показао је судија да ће се поновити једанаестерац.

20. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА МАНЧЕСТЕР - водиће се полемике да ли је Диало оборио Марсијала у шеснаестерцу.

20. МИНУТ - Лопта је поново у мрежи Турака! Кристофер Нкунку је послао лопту, а Анхелино ју је покупио. упутио је  прекрасан ударац који улази по средини гола.

19. МИНУТ - Фудбалери Јунајтеда ослободили су се притиска, али не успевају да затресу мрежу Наваса.

16. МИНУТ  - ГОЛ И У НЕМАЧКОЈ - води Лајпциг! Прелепо одрађена акција, дубинска лопта долази до Анхелина који је без много проблема савладао голмана Турака.

11. МИНУТ - Опасан напад за ПСЖ! Анхел Ди Марија је шутирао са велике удаљености, али је будан био шпански голман. Чувар мреже Манчестера је одличном парадом сачувао свој гол. Из Корнера је лопта дошла до Курзаве који погађа Де Хеу.

8. МИНУТ - Срећа за ПСЖ, Ван Бисака шаље центаршут ка Маркусу Рашфорду, али је лоше примио лопту.

6. МИНУТ - ГОЛ У РИМУ - Лацио води голом Ћире Имобилеа! Вршили су играчи Лација притисак на задњу линију гостију, одузели су лопту. Кореа шаље до Имобилеа за 1:0.

4- МИНУТ - Два брза корнера за домаћина, одбранили су се фудбалери енглеског тима.

2. МИНУТ - Лопта у ногама Манчестерових фудбалера, али се игра већином на средини терена, за сада без већих узбуђења.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17