ИВАНОВИЋ ОДУШЕВИО ЕНГЛЕЗЕ: Навијачи ВБА хвале Србина, истичу као да нема 36 година
СРПСКИ фудбалер Бранислав Ивановић дебитовао је јуче за Вест Бромвич Албион у ремију против Барнлија 0:0.
Фото: EPA-EFE/Tim Keeton / POOL
Екипа са "Хоторнса" није победила, али је и први пут ове сезоне сачувала мрежу у Премијер лиги. Изгледа је бивши фудбалер Челсија и Зенита морао да заигра да би се то десило.
Ивановић има 36 године, а ово му је први меч у најелитнијем рангу енглеског фудбала, после скоро четири године након што је отишао са "Стамфорд Бриџа".
Имао је шта да каже бивши репрезентативац Србије после добре партије коју је пружио, а посебно је добро прихваћен од стране навијача ВБА.
- Мислим да је врло важно за наше самопоуздање да нисмо примили гол. Играли смо врло компактно, као прави тим, не само одбрана, него и средина терена и нападачи, одрадили су одличан посао. Највећи део меча смо играли добру одбрану, са високим блоком. Било је тешко играти против два врло снажна нападача, али на крају смо изашли на крај са њима. Играли смо добро, али имали смо и пар шанси које нисмо искористили. Мислим да ћемо бити све бољи и бољи - рекао је Ивановић.
Потом су уследили коментари на друштвеним мрежама на којима је Србин хваљен.
- Помислио сам да је дефанзивац на свом врхунцу, направио је велику разлику - написао је један од навијача.
- Контролисао је одбрану синоћ да је то направило огромну разлику - додао је други навијач, док је један истакао да се није приметило као да има 36 година.
- Био је бриљантан синоћ, одлично одиграно - није се престајало са хвалоспевима на рачун Ивановића.
ВБА још увек чека на прву победу у Премијер лиги ове сезоне. Шансу за то ће имати наредног понедељка када тим Славена Билића гостује Брајтону.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
НАВИЈАЧИ НЕ ДОЛАЗЕ НА СТАДИОН: Ипак без публике на Звездином гостовању Хофенхајму
20. 10. 2020. у 14:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАЖЕ СЕ ПРВИ БОДОВИ У СЕЗОНИ: Радничком домаћи терен главни адут против Брђана
ДРУГО коло Суперлиге Србије отвориће обрачун два тима која су првенство започела поразом, Раднички из Ниша и Чукарички који се састају на "Чаиру" од 17.30.
25. 07. 2026. у 07:00
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (0)