ПЕТРУШЕВ: Не размишљам о НБА драфту, концентрисан сам само на Мегу
17. 10. 2020. у 12:14
КОШАРКАШ Меге Филип Петрушев изјавио је да се добро уклопио у тим Владимира Јовановића, као и да се навикао на живот у Београду после шест година проведених ван Србије.
Повезане вести
ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА ПАРТИЗАН: Мозлију предстоји дужа пауза
КОШАРКАШ Партизана Вилијам Мозли одсуствоваће са терена због повреде најмање три недеље.
17. 10. 2020. у 08:50
ЏОРДАН ЛОЈД: Звезда и ја смо савршен спој
НИЈЕ Џордан из Чикаго Булса, али јесте Џордан из Чикага.
16. 10. 2020. у 21:30
ДРАЖЕНУ СЕ ОВО НЕ БИ СВИДЕЛО: Рађа изабрао најбољег хрватског играча свих времена
ЛЕГЕНДАРНИ кошаркаш Дино Рађа бавио се питањима најбољег играча свих времена, како хрватског, тако и оног на светском плану.
16. 10. 2020. у 19:39
НОВЕ МУКЕ ЗА ЕВРОКУП: Више заражених у Буржу, одложена утакмица са Униксом
КОШАРКАШКА утакмица између Буржа и Уникса у Еврокупу отказана је данас због корона вируса.
16. 10. 2020. у 18:12
НАЈЛУЂА ПРИЧА О НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Америка бруји о Србину и четири сендвича
АМЕРИКАНЦИ настављају да извлаче пикантерије из живота Николе Јокића.
16. 10. 2020. у 16:41
Најновије из рубрике
ПРЕСЕДАН У СРПСКОМ ФУДБАЛУ! Клуб одлучио да жели да игра без публике
НАВИКЛИ смо на то да је у српском фудбалу све могуће, али неки потези још увек успеју да изненаде навијаче.
05. 12. 2025. у 15:45
ПОВРЕДА ЈЕ ПРОШЛОСТ: Крилни нападач опет на тренинзима Звезде!
ЦРВЕНА звезда се победом над Чукаричким (3:0) вратила на прво место Суперлиге Србије. Поред тога за црвено-беле је стигло још лепих вести.
05. 12. 2025. у 15:31
ФСС БЕЗ ПАРДОНА! Спартак жестоко кажњен, Борац три меча без публике
Дисциплинска и етичка комисија ФСС на данашњој седници разматрала је пријаву Дисциплинског инспектора против ФК Спартак ЖК и изрекла новчану казну у износу од 1.000.000 (милион) динара суботичком суперлигашу због издавања званичног саопштења о судијама и суђењу у средствима јавног информисања.
05. 12. 2025. у 15:14
ДА НИЈЕ БИЛО ТЕ ТУЧЕ... Американац проговорио о одласку Жељка Обрадовића
ЖЕЉКО Обрадовић и Еторе Месина, можда и два највећа тренера у Европи су завршили посао у Милану и Београду.
05. 12. 2025. у 14:38
У ЗНАК СЕЋАЊА НА ЛАЗУ КРСТИЋА И МАРИЦУ ЏЕЛАТОВИЋ : На меморијалном туриру у спортској гимнастици у Новом Саду, 250 учесника из 16 земаља
МЕЂУНАРОДНИ, 16. по реду меморијални турнир у мушкој и женској спортској гимнастици, „Лаза Крстић и Марица Џелатовић“, који се од 5. до 7. децембра у спортској сали Основне школе „Прва војвођанска бригада“, обележиће 250 учесника из Азербејџана, Грчке, Данске, Бугарске, Румуније, Шведске, Швајцарске, Уједињених Арапских Емирата, Казахстана, Намибије, Јужне Африке, Словеније, Хрватске, Северне Македоније, Републике Српске и Србије.
05. 12. 2025. у 14:24
Коментари (0)