БИВШИ ФУДБАЛЕР ЛИВЕРПУЛА У ДИНАМУ: Цена трансфера 3.000.000 евра?!
НАКОН што је пропао трансфер са Бразилцем Маркињосем, који је био близу доласка у Динамо, али се окренуо пут Русије, челници загребачког клуба не седе скрштених руку.
ФОТО: ЕПА
Нападач спортинга из Лисабона Рафаел Камачо на прагу је доласка у Хрватску. Како преносе "Спортске новости" у петак је прича око Камача ушла у завршну фазу.
"Динамо жели нападача, Спортинг се начелно слаже, али је остало да каже коначно "да"", наводи хрватски медиј.
Такође се наводи да је у питању позајмица са правом откупа, те у случају да нападач задовољи апетите клуба, откупна клаузула износила би три милиона евра уз одређене проценте од даље продаје.
Камачо би сутра или најкасније у понедељак требало да стигне у Загреб.
Двадесетогодишњи нападач је прошао омладинске селекције Спортинга, Манчестер Ситија и Ливерпула, одиграо је један меч у претходној сезони за "Редсе", потом се преселио у Спортинг.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ДИНАМО ПОНОВО ПОМЕРА ГРАНИЦЕ: Бразилац чија је вредност 5.5 милиона на "Максимиру"
08. 10. 2020. у 14:41
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)