ИСТРАЖУЈЕ СЕ НАМЕШТАЊЕ УТАКМИЦА: Полиција претресла просторије ФС Чешке
ЧЕШКА полиција претресла је данас просторије фудбалског савеза те државе у склопу истраге о корупцији и намештању утакмица.
Илустрација спорт Фото Dephositos
Под истрагом је 20 особа, од којих се 16 терети за примање мита, троје за давање, а једна за оба дела, изјавила је тужитељка у Прагу Данијела Бартикова.
Задржано је 19 људи у притвору.
Осумњичени су идентификовани само као "припадници чешке фудбалске заједнице".
Фудбалски савез Чешке је саопштио да сарађује са истражитељима.
Полиција је навела да су рације извршене на неколико локација широм Чешке, али нису пружени додатни детаљи.
Медији су пренели да је ухапшен потпредседник Фудбалског савеза Чешке Роман Бербр, али то није потврђено.
Такође, наводно су у истрази обухваћене утакмице у нижим рангова такмичења.
Препоручујемо
БИВШИ ИГРАЧ ПАРТИЗАНА ОСТАЈЕ У ЗАТВОРУ: Да не би поновио дело или утицао на сведоке
16. 10. 2020. у 17:58
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)