ТУМБАКОВИЋ ПОСЛЕ МАЂАРСКЕ: Можда је овај пораз добар, грешке су последица емотивног пражњења против Норвешке
СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Србије Љубиша Тумбаковић рекао је да може да прихвати вечерашњи пораз од Мађарске.
Фото: EPA-EFE/ ANDREJ CUKIC
Наша селекција је изгубила од Мађарске са 1:0 у 3. колу Лиге нација у другој дивизији.
Сада "орлови" имају само један бод и налазе се на последњем месту на табели.
- Грешке су последица емотивног пражњења против Норвешке. Можда је ово и добро, мада ниједан пораз није добар. Схватићемо то као део који можемо да прихватимо, чак и овај резултат - рекао је Тумбаковић за "Спорт клуб" после утакмице.
Србија има два пораза и један реми у досадашњем току Лиге нација.
- Ова утакмица је имала свој концепт. Пуно играча је било на трибинама, дали смо шансу групи играча која је у октобарском саставу од неких 28-29 играча. Нормално је, они су репрезентативци, да добију шансу. Али, то није оправдање. Они су репрезентативци Србије и оно што треба да се направи морају да покажу на терену - закључио је Тумбаковић.
Српски фудбалери ће у наредној утакмици играти против Турске у Истанбулу (среда, 20.45).
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СРБИЈА ПРИМИЛА ЈЕФТИН ГОЛ: Овако је Мађарска дошла до вођства
11. 10. 2020. у 21:14 >> 21:20
НАВИЈАЧИ БЕСНЕ: Лука Јовић на удару, боли јефтино примљен гол (ТВИТОВИ)
11. 10. 2020. у 21:35 >> 21:48
ФИЛИП ХОЛАНДЕР: Нисам веровао да ме тражи Партизан, значила би нам победа у дербију!
11. 10. 2020. у 11:32
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (2)