ХОФЕНХАЈМ У ПРОБЛЕМУ ПРЕД ЗВЕЗДУ: Најбољег играча немачког тима мучи повреда
ФУДБАЛЕРИ Хофенхајма дочекаће Црвену звезду 22. октобра у 1. колу Лиге европе, а тај дуел би могао да пропустио најбољи играч немачког тима, Андреј Крамарић.
ФОТО: ЕПА
Хрват има проблема са повредом. То у први мах није изгледало много опасно, али чини се да је озбиљније него што се мислило.
- Није баш најбоље. Боли и даље - рекао је Крамарић хрватским медијима.
Нема много времена за дужи опоравак, па је велико питање да ли ће сјајни нападач моћи да помогне саиграчима у дуелу са црвено-белима.
Крамарић је на окупљање хрватске репрезентације дошао са повредом примицача, а додатни прегледи су утврдили да ју је више од недељу дана вукао у клубу.
Овај 29-годишњак је пропустио меч против Швајцарске, неће га бити у саставу ни са Шведском, а селектор Златко Далић планира да га лиши обавеза и у мечу са светским шампионом, Француском.
Крамарић је до сада у Бундеслиги постигао шест голова и први је стрелац лиге. Постизао је голове на свакој утакмици (до сада одиграна три кола) - три против Келна, два против Бајерна и један у сусрету са Ајнтрахтом.
Нема сумње да би његов изостанак био велики ударац за Хофенхајм, али тим из Синсхајма има велики број квалитетних фудбалера и свакако је фаворит у дуелу са Звездом.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Мондо спорт)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
24. 07. 2026. у 06:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
Србин аутом "прегазио" Дунав и стигао до Хрватске "илегално" - кад моћна река пресуши (ФОТО)
ПОСЕБНУ пажњу привукао је возач аутомобила са српским регистарским ознакама, који је преко готово исушеног дела корита стигао до Вуковарске аде.
24. 07. 2026. у 20:35 >> 20:36
Коментари (0)