АЛБАНАЦ ИПАК НЕМА КОРОНУ: Шаћири негативан на другом тесту
ШВАЈЦАРСКИ репрезентативац Ђердан Шаћири добио је негативан тест на корону, два дана након што је саопштено да је заражен, објавио је данас Фудбалски савез Швајцарске (СФВ).
Фото архива ВН
Шаћири ће тако путовати заједно са репрезентацијом у Шпанију, где Швајцарска у суботу игра утакмицу Лиге нација, иако УЕФА тек треба да донесе одлуку може ли грати или не.
Играч Ливерпула јуче је пропустио пријатељску утакмицу против Хрватске у којој је Швајцарска изгубила 2:1.
Препоручујемо
ЛИГА ЕВРОПЕ: Голеаде у Загребу и Салзбургу, Селта са играчем мање победила Лил
22. 01. 2026. у 23:03
"ХАОС" НАКОН ПОБЕДЕ! Ево шта су "делије" урадиле након меча Малме - Звезда (ВИДЕО)
22. 01. 2026. у 22:50
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)