ФИЛИП ЂУРИЧИЋ ОТКРИВА: Био сам на прагу Звезде, спаковао сам кофере, не знам шта се догодило!
ЧИНИ се да је у сваком прелазном року било нагађања да би Филип Ђуричић могао да појача Црвену звезду.
Фото АП
То се никада није догодило, иако је српски фудбалер каријеру почео управо на стадиону "Рајко Митић".
"Као клинац сам отишао са Маракане, а сан ми је био да се вратим, али не са 33 или 34 године. Појавила се опција пре неколико година да једну сезону носим црвено-бели дрес. Чак сам и пристао, али не знам где је дошло до застоја у договору два клуба. Чекао сам позив да се спакујем, време је цурило и следећа станица била је Беневенто", рекао је Ђуричић, а преноси "Максбетспорт".
Некадашњи играч Херенвена, Бенфике, Мајнца, Саутемптона, Андерлехта, Сампдорије и Беневента, од доласка у Сасуоло пружа сјајне партије. Прокоментарисао је и групу Лиге Европе у којој се налазе црвено-бели
"Навијаћу да прође Звезда. Могу са свима да играју, а надам се бар другом месту и ови успеси из претходних сезона су донели много радости навијачима", рекао је Филип Ђуричић.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
САМО ЈЕДАН МОЖЕ ДО ПРИЛИКЕ ДА СЕ ПЛАСИРА НА ЕУРО: Битка џинова за финале
08. 10. 2020. у 08:32
НОРВЕЖАНИН ЈЕДВА ЧЕКА: Халанд "броји ситно" до меча са Србијом (ФОТО)
07. 10. 2020. у 15:21
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)