ПАРТИЗАН МНОГО ЈАЧИ ДОЧЕКУЈЕ ДЕРБИ: Два велика појачања стижу у Хумску пред наставак сезоне!
ФУДБАЛСКИ клуб Партизан ће ући знатно јачи у наставак сезоне сазнају Новости.
Фото: ФК Партизан
Навијачи Партизана имају разлога за задовољство пред данашњи меч у Горњем Милановцу.
Дрес Партизана у наредној сезони носиће два повратника. Милош Јојић је нови фудбалер црно-белих, потписао је уговор до краја сезоне, али то није све.
Дрес "парног ваљка" задужио је и фудбалер Олимпијакоса Светозар Марковић. Он ће за Партизан наступати као позајмљени фудбалер. Нема сумње да ће Партизан наредни дерби дочекати са знатно јачим тимом.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ПАРТИЗАНОВ ТИНЕЈЏЕР НАПУНИО 18 ГОДИНА: Има једну жељу која ће одушевити Гробаре!
02. 10. 2020. у 18:04
ЈУВЕ НАПАДА ЛИГУ ШАМПИОНА: Победа против тима из доњег дома води "стару даму" у врх табеле!
ДРУГИ део сезоне Јуве ће отворити пред својим навијачима на "Алијанц стадиону" где ће угостити редовну муштерију, екипу Кремонезеа (20.45).
12. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (1)